Sign in to follow this  
dziki

Poszukiwani gracze - KWG - Prolog

1 post in this topic

 

     Stali w rowie, pod mostem. Patrzyli po sobie… bez słów. Słowa nie były potrzebne, były zbędne. W “normalnym" świecie za to co robili zostaliby potępieni, wygnani, przeklęci, Tacy właśnie się czuli, dlatego milczeli. Ich mundury były mokre od deszczu i krwi, twarze obryzgane błotem. W oczach widzieli zrozumienie… ale tylko do samych siebie. Bo przecież nikt inny nie zrozumie kim są, co robią i dlaczego. W “normalnym" świecie są potępiani. Dziś zginęło wielu… wielu takich których w “normalnym" świecie uznano by za szumowiny, odpad który należy zutylizować. Tutaj mówili na nich Kids With Guns, chyba dlatego że byli na swój sposób naiwni i wierzyli. Wierzyli w to co robią i w to że uda im się doprowadzić do ładu ten cały bałagan. Teraz zostało tylko jedno: “wylizać" rany i wrócić do “domu". Domu którym nazywali ruiny opuszczonego zamku. To był tylko kolejny dzień na wygnaniu (exile)...

 

Witam,

Szukam dwóch - trzech dodatkowych, "dojrzałych" graczy do grupy.

Jeśli lubisz grać w grupie, for fun, bez spiny, znudziło Ci się ciągłe strzelanie do botów to zapraszam. Stawiamy przede wszystkim na dobre PvP i zabawę. Mamy kilka osób, ale nie jesteśmy grupą "na komendę", więc każdy gra kiedy ma ochotę i czas dlatego chcielibyśmy zwerbować dodatkowych graczy. Najczęściej gramy na Altis, ale czasem dla odmiany wyskakujemy na inne mapy.

Do rozgrywki staramy się podchodzić z "głową". Przed akcją zazwyczaj ustalamy zadania i sprzęt jaki mamy zabrać. Każdy z nas ma już "kilka" godzin na Exile, więc raczej jesteśmy przygotowani na różne ewentualność :).

Oczywiście są momenty "for fun" tak jak ten poniżej filmik :D.

p.s.

Komunikacja przez MUMBLE.

p.s.2

Nie ma że joł.

kontakt steam, bądź tutaj na priv

steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198003546588

Edited by dziki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Advertisement

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.